Jump to content
JogászOnline.Hu
Grizzly79

Túl A Vizsgán! - Egyetemes Jogtörténet

Recommended Posts

Mindenkit érdekel, hogy mit tapasztaltak azok akik már voltak vizsgázni.

pld.:

Mennyire részletesen kell kifejteni a tételt? :baby:

Lehet-e puskázni? :wub:

Hányan vizsgáznak egyszerre?

Milyen sorrendben, mennyi id? alatt lehet bejutni? :P

Volt-e valami olyan amir?l korábban nem esett szó? :boxing:

Szal kérek mindenkit aki már túlvan a dolgon, tegye közkincsé tapasztalatait....

valaki írhatna már egy kis vizsgatapasztalatot ide???

Ha gondolod!

Nagyon barátságos vizsgáim közé tartozik.

Ketten vizsgáztunk csak levelez?sök az elmult félév valamely napján. Miután szigorlat 2 tanár volt bent 2 tételt kellett huzni. Kidolgozásra, összedolgozásra volt id?, a tételb?l csak néhány mondatot kértek, ha tudtad léphettél tovább, ha nem segit? jószándékú kérdések jöttek még. Aztán a jobb jegyért néhány kikérdés. Nálam a tételek mentek, nem is kellett elmondanom végig, a kiskérdésekkel már voltak gondjaim. Probálkoztak 4-est adni, de mereven ellenálltam, igy csak 3. lett.

Barátságos kellemes vizsga, bár én személyszerint nagyon féltem t?le. Aki bent volt még velem a tételei közül csak az egyiket tudta, a másik nem ment még segitséggel sem, kiskérdésb?l volt amit tudott ? is kettest kapott.

Csak ilyen szigorlatot kivánok mindenkinek

Nem írok hozzá, mert nem frissek az információim. De! - nem szeretném azt a látszatot sem kelteni, hogy közönyös vagyok a problémáitokkal szemben! :please:

Ha gondolod!

Nagyon barátságos vizsgáim közé tartozik.

Ketten vizsgáztunk csak levelez?sök az elmult félév valamely napján. Miután szigorlat 2 tanár volt bent 2 tételt kellett huzni. Kidolgozásra, összedolgozásra volt id?, a tételb?l csak néhány mondatot kértek, ha tudtad léphettél tovább, ha nem segit? jószándékú kérdések jöttek még. Aztán a jobb jegyért néhány kikérdés. Nálam a tételek mentek, nem is kellett elmondanom végig, a kiskérdésekkel már voltak gondjaim. Probálkoztak 4-est adni, de mereven ellenálltam, igy csak 3. lett.

Barátságos kellemes vizsga, bár én személyszerint nagyon féltem t?le. Aki bent volt még velem a tételei közül csak az egyiket tudta, a másik nem ment még segitséggel sem, kiskérdésb?l volt amit tudott ? is kettest kapott.

Csak ilyen szigorlatot kivánok mindenkinek

Mindezek ellenére azt mondom, hogy "...bízzunk Istenben, és tartsuk szárazon a puskaport...!" :please:

Hahó valaki, aki volt 20-án, vagy ma vizsgázni megoszthatná velünk szintén a tapasztalatait. Több megnyugtatásra vágyunk...

Legalábbis én, de merek a többiek nevében is szólni...

Hahó valaki, aki volt 20-án, vagy ma vizsgázni megoszthatná velünk szintén a tapasztalatait. Több megnyugtatásra vágyunk...

Legalábbis én, de merek a többiek nevében is szólni...

Mariann azt mondta, ma nagyon kérdez?s kedvükben voltak a drágák :please:

Asszem ez nem a bíztatós kategóriába tartozik, inkább a lehangolóba....

attól tartok, az egész vizsga a Kajtár hangulatán múlik, tudás nem számít :please:

attól tartok, az egész vizsga a Kajtár hangulatán múlik, tudás nem számít :please:

Tudás nincs is... Úgyhogy már csak a jó hangulatban bízom... :please:

Mariann azt mondta, ma nagyon kérdez?s kedvükben voltak a drágák :please:

Az dolog, hogy kérdez?s a hangulat, de milyen az értékelés?

Az dolog, hogy kérdez?s a hangulat, de milyen az értékelés?

Hangulat ide, vagy oda, én sosem vagyok szimpatikus a vizsgáztatóknak. Igaz, általában nem is törekszem rá és amúgy is megdöbbent? a kinézetem :please:

Na kérem, ez is megvan, még sincs este, ahogy mondani szokás:)

Kajtár nagyon normális, elmondtam amit akartam, aztán kérdezett párat, ha valamit nem tudtam, elmondta ? a választ, de nem gunyorosan, hanem tanító jelleggel, és kijöttem egy 3-sal.

Kajtár nagyon normális, elmondtam amit akartam, aztán kérdezett párat, ha valamit nem tudtam, elmondta ? a választ, de nem gunyorosan, hanem tanító jelleggel, és kijöttem egy 3-sal.

Szia!

Gratulálok! Jó túl lenni rajta igaz??? :please:

Mit húztál? Kett?t kell vagy egyet? Mennyire kéri részletesen?

Gratulálok!!! :please:

THX :please:

légyszi kicsit részletezd a vizsga menetét?!

hány emberke lehet benn?

hány tételt kell húzni, mind ki van rakva?

milyen szisztéma szerint vannak szétszedve a tételek?

két tanár van benn? mennyire kérdez?sködnek?

ha csak az eggyik tétel megy akkor még van esély?

stb??

A vizsga menete az, hogy három ember lehet egyszerre bent. Egy felel, kett? kidolgozza a tételeit. Két tételt kell húzni, és a Kajtár Tanár Úr van bent, meg még egy vizsgáztató.

Nagyon rendesek. Azt nem tudom, mi van akkor, ha csak az egyik tétel megy. Nekem szerencsére ment mindkett?, és pár kiskérdés után egy 5sel jöttem ki. Szóval nekem nagy élmény volt.

A vizsga menete az, hogy három ember lehet egyszerre bent. Egy felel, kett? kidolgozza a tételeit. Két tételt kell húzni, és a Kajtár Tanár Úr van bent, meg még egy vizsgáztató.

Nagyon rendesek. Azt nem tudom, mi van akkor, ha csak az egyik tétel megy. Nekem szerencsére ment mindkett?, és pár kiskérdés után egy 5sel jöttem ki. Szóval nekem nagy élmény volt.

Ügyi vagy Andi gratula! Mennyit tanultál? És mib?l?