Jump to content
JogászOnline.Hu

Recommended Posts

Guest dora
Én a helyedben az albit választanám, ha nappalira járnék és Pécsen akarok lakni. Ha többen összeálltok, megtudjátok osztani a költségeket. Az egyetemnek egyébként több kolesza van a városban, van amelyik jobb, van amelyik rosszabb, de nappalisként nem nagyon tudsz választani, mert az egyetem osztja ki a helyeket, amennyire én tudom...mások mondták:)

:devil: Hát igen én is az albit, de a szüleimre is tekintettel kell lennem:) Amúgy bezséltem 1-2 emberrel ,és a többsége az olcsó és jó albiknak már gazdára talált. :wacko:

Azért még reménykedem :unsure:

Guest dora
Több nappalis ismer?sön albiba van..rezsivel együtt 25 ezer körül jön ki nekik. Megválaszthatod kivel vagy együtt, és a magad ( magatok) ura vagy. Mostanában virágzik a cseréljünk szobát ....akció, ha a lakhelyed környékén tanul valaki, azzal. Ilyen esetben biztos vigyáz mindenre, mert Te az ? szobájában vagy. Ahol olyanon a szül?k, még a család is megmarad ( kinek jó, kinek nem) A koleszokról elég rosz a véleményem, bár nem szoktam ott aludni, talán 1-2x fordult el?.

Köszönöm :devil: Hát igen, az albit én is jobban szeretném:D De err?l a szobacsere akcióról még enm hallottam ... :unsure:

Sziasztok!

Abban tudnátok segíteni, hogy milyen parkolási lehet?ség van a sulinál?

Van-e saját parkolója, vagy ha nincs, akkor lehet-e a közelben ingyen parkolni?

Üdv.

Niki

Sziasztok!

Üdv.

Niki

Nem, a parkoló fizet?s. Ha mázlid van, a szállásodnál van ingyen parkolási lehet?ség és onnan odagyalogolsz vagy buszozol.

Dóra:

nem tudom mennyire vagy képben az egyetemmel.....

a kolesz 3 percre van az egyetemt?l a penny market mögött.

az épület szocreál, igénytelen és le van pusztulva....

egyszer aludtam ott, de iszonyat gáz volt...

az a szoba ahova polgári jogi szerz?dést kötöttem 4 ágyas volt.

emlékezetem szerint még egy sz*ros íróasztal sem volt benne, klotyó, zuhanyzó a folyosón.

megjegyzem, hogy szerintem ez a szoba direkt levelez?söknek volt fenntartva....

ne menj albérletbe, mert drága és ott se tudnál nyugodtabban tanulni...

jótanács: római jogot már szeptember elején kezdjed el tanulni, ne tévesszen meg, hogy a tananyag eleje a történeti rész mesésnek t?nik, október közepén már elment a hajó..................

Én úgy tudom hogy a nappalisoknak két félév a római jog, így talán még októberben nem ment el a hajó... És úgy tudom nem is Pókecz A. tanítja nekik... Vagyis nem is bizti hogy a hajó megy el. :devil: De tényleg id?ben neki kell állni!

Sziasztok!

Üdv.

Niki

Nem, a parkoló fizet?s. Ha mázlid van, a szállásodnál van ingyen parkolási lehet?ség és onnan odagyalogolsz vagy buszozol.

A Plusznál van parkoló és ingyenes, a gond azzal az hogy általában hely nincs... Úgyhogy tényleg a fenti a legjobb megoldás.

dora: szerintem az els? félévet nyomjad le a koliban és ha sikerül és megismersz normális megbíizható embereket (ja és ah a félév is sikerül) gondolkodj az albin.

Niki9: az iskola bels? parkolójába akkor jutsz be, ha van kártyád a sorompó nyitásához, vagy viszel csontot a biztonsági ?r kutyájának.

az egyetem mellett van egy beépítetlen terület...... talán szeptemberben még tudod parkolásra használni, vagy ott van a jó öreg penny market parkolója........

Sziasztok!

Az 1.féléves tankönyvekr?l szeretnék érdekl?dni. A suli könyvesboltjában érdemes megvenni, vagy inkább valamelyik online boltban? Esetleg nincs köztetek olyan, aki szívesen megválna pl.alkotmányjog, közig.jog könyveit?l? Használt könyveket hogy találok? Egyetemen kiplakátolva (bp.közgázon így ment) vagy esetleg neten valahol?

Kösziiii.

Edina

Sziasztok!

Az 1.féléves tankönyvekr?l szeretnék érdekl?dni. A suli könyvesboltjában érdemes megvenni, vagy inkább valamelyik online boltban? Esetleg nincs köztetek olyan, aki szívesen megválna pl.alkotmányjog, közig.jog könyveit?l? Használt könyveket hogy találok? Egyetemen kiplakátolva (bp.közgázon így ment) vagy esetleg neten valahol?

Kösziiii.

Edina

Edina, nappalis leszel vagy levelez?s? Mert ha el?bbi, van eladó latin könyvem, ha levelez?s leszel, nem érdemes megvenni!

levelez?s leszek.

Sziasztok!

Kösziiii.

Edina

Edina, nappalis leszel vagy levelez?s? Mert ha el?bbi, van eladó latin könyvem, ha levelez?s leszel, nem érdemes megvenni!

Sziasztok,

Nem tudjátok, hogy a tantárgy beszámításokat mennyi idő alatt bírálják el egy újrakezdőnél :) ?

Azaz az őszi félévben pl. fel tudom venni a jog- és állambölcseletet, és egyéb félévben meghírdetett tantárgyakat, ha meg van már a jogszoci+stb. tantárgyak?

Mennyire fogadják el a 3-4 éve teljesített köz jogot, alkotmányjogot, családjogot?:)

kösssz