Jump to content
JogászOnline.Hu
Grizzly79

Európai közjog 1. - Jegyzetek

Recommended Posts

Sziasztok egy kis segítséget kérnék t?letek. A gondom a 7, 7, 9, tételekkel van nos azt szeretném megkérdezni hogy pontosan melyikbe mi kell mármint a várnay könyvben hol keresem (peresze a kizárólagos meg a párhuzamos hatásköröket megtaláltam, de hogy mi a közösség jogalkotó hatásköre, vagy a közösség hatáskörének a kiterjesztése és eszközei, szóval ezek kellenének)

A segítségeteket el?re is köszönöm

HEllo mindenki, ide is leírom, hogy adtam le kidolgozott anyagot a szolgin, ott le lehet másoltatni. Nem tudom van e olyan, aki már tanult bel?le, jó magam dolgoztam ki és át is mentem bel?le els?re. Így keressétek: Euközjog 1, Csibu, levelez?

(Nem tudom feltölteni, mert jó része kézzel írott a többit meg nem mentettem el...) Órai anyag plussz könyv plussz hatályos jogszabályok plussz hivatalos honlapok plussz egy el?z? kidolgozott jegyzet történeti része...

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a történeti részek használhatóak a régebbi kidolgozásból is? És ha igen, tételszám szerint melyikek ezek? Aki tud, legyen kedves segíteni:) köszönöm.

Koli! Amit viszont te írtál, az nagyon jó. A lényeg benne van:) most azt olvasgatom, remélem a vizsgán utolsó nap is rendesek lesznek...

Ez az anyag merre található???

HalihoooO ! Nagyon "kedves" könyvek eladók: Az Európai Unió joga a gyakorlatonban 6800,-Ft helyett 4500Ft- , és Jogtörténeti tanulmányok VIII. kötete 2000,-Ft-ért! érd: szibellenora@gmail.com