Jump to content
JogászOnline.Hu
Sign in to follow this  
Grizzly79

Általános kérdések a szab. választh. tárgyakkal kapcsolatban

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudja valaki a választ arra, hogy L-esként miért csak az AJSZLO kódos választható tárgyakat vehetjük fel? Itt is és a suli honlapján is látom például az ügyészséggel kapcsolatos kurzust, de az etr nem adja fel lehet?ségként. :mellow:

Köszi, üdv: Nagy Bea

Sziasztok!

Nem érdekel valakit a Retorika jogászok számára cím? kurzus?

A létszám 0, de velem együtt már ketten lennénk, hátha

:mellow:

TI

Sziasztok!

Nem érdekel valakit a Retorika jogászok számára cím? kurzus?

A létszám 0, de velem együtt már ketten lennénk, hátha

:mellow:

TI

Meglátjuk. Fene tudja. Néha örülnék, ha nappalis lehetnék...

Itt lehet kérdezni a szabadon választható tárgyakkal kapcsolatban.

Szia! Én nemcsak a szabadon választhatókról szeretnék kérdezni,hanem úgy az egész órarendösszeálításról(kötelez? ,szabadon választható stb...). El?re is köszi.

Mindenre kíváncsi vagyok!!!!

TÁJÉKOZTATÓ

valamennyi levelez? tagozat hallgatói számára*

dr. Tilk Péter

nem-kontakt szemináriumainak számonkérési követelményér?l

A kurzusra bejelentkezett Hallgatók az e lap hátoldalán megadott irodalmak (vagy tetsz?legesen választott más források) felhasználásával, a szeminárium címével kapcsolatos ismeretanyaggal összefüggésben szabadon kiválasztott téma elemzésével teljesíthetik a választott tárgyat. A szeminárium témájából bármilyen kérdés feldolgozható, akár a téma egészét, akár valamely részletkérdést választhat a Hallgató.

A dolgozatot kb. 4-5 oldal terjedelemben kell elkészíteni.

A dolgozat leadási módja: KIZÁRÓLAG e-mailben, a tilk@ajk.pte.hu e-mail címre.

Kérem, nyomtatott formában csak kivételesen küldjenek be dolgozatokat.

SENKI NE KÜLDJE EL A DOLGOZATOT POSTÁN ÉS E-MAILBEN IS!

CSAK AZ EGYIK MÓDOT VEGYÉK IGÉNYBE!

Formai követelmény a megfelel? lábjegyzetelés alkalmazása (az átvett források korrekt hivatkozása). További elvárás, hogy a dolgozatban – lehet?ség szerint – jelenjenek meg a szerz? saját gondolatai is.

Fontos: a dolgozat fed?lapján szerepeljen

- az oktató neve

- a Hallgató neve és tagozata

- a szeminárium pontos elnevezése (néha ugyanis nem egyértelm?, melyik kurzusra készült az anyag.)

További információ bármikor kérhet? a tilk@ajk.pte.hu e-mail címen, vagy a 06-70/504-40-34 mobiltelefon-számon.

A dolgozat elküldési határideje 2008 április 19. A március 31-ig beérkez? munkák megítélésekor a gyorsaság pozitívan esik latba. (Természetesen a többi munka beküld?je nem szenved emiatt hátrányt.)

A dolgozatok eredményeit félév végén az ETR-b?l ismerhetik meg. Kérem Önöket, ez ügyben a félév során külön ne keressenek; amint lehet, rögzítem az adatokat.

Egyidej?leg kérem, hogy ha a dolgozatuk jegyét május 1-ig nem találják meg az ETR-en (amit kérem, hogy ellen?rizzenek), akkor a fenti e-mail címen ezt azonnal jelezzék nekem ÉS EGYIDEJ?LEG ERRE AZ E-MAIL CÍMRE A DOLGOZATOT IS KÜLDJÉK EL ÚJRA (így az esetleges problémát könnyebb kiküszöbölni). Köszönöm!

dr. Tilk Péter

* A tájékoztató nem vonatkozik az „Alkotmányjogi jogesetmegoldás… c. tárgyakra! Azokra külön anyag készült!

Sziasztok!

Véletlenül kétszer vettem meg Kukorelli István AlkotmánytanI. könyvét, és most szeretnék az egyiken túladni!Nagyon sok választható tantárgyhoz jó, ha valakit érdekel ,kérem ,jelezze! Köszi!:)

Sziasztok!

Véletlenül kétszer vettem meg Kukorelli István AlkotmánytanI. könyvét, és most szeretnék az egyiken túladni!Nagyon sok választható tantárgyhoz jó, ha valakit érdekel ,kérem ,jelezze! Köszi!:)

Hirdesd meg az apróban lejjebb!